aboutus

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd. Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd. Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: SUNWIN
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Shengyu Cable Co, Ltd 1999 yılında kuruldu. Üretim üssü Guangzhou Kalkınma Bölgesi'nde 248 milyon yuan kayıtlı bir sermaye ile bulunur. Sosyal güç şebekesi yapımı, mühendislik projeleri, ev elektriği ve diğer alanlara, insanların güç ekipmanlarını güvenli bir şekilde kullanmalarına ve çevre üzerindeki olumsuz etkileri azaltırken enerji verimliliğini artırmalarına yardımcı olmak için kablo çözümleri sağlamayı taahhüt eder.

Hong Kong'da bulunan Shengyu Cable Co, Ltd, Hong Kong'dan Ar-Ge, üretim, yönetim ve pazarlama konularında uzmandır. Shengyu Technology Development Co, Ltd.Şti. Bir kablolama ve çözüm lideri olarak birinci sınıf ürün serisi ve yenilikçi hizmetler. 30 yıldan uzun bir süredir, daha güvenli, daha akıllı ve daha verimli bir gelecek için müşterilerimizle çalışmamızı sağlayan yenilik bizim için öncü olmuştur.

Shengyu ithal edilen yüksek kaliteli hammaddeleri benimser ve birinci sınıf üretim ekipmanları, standart üretim hattı yönetimi ve Shengyu'yu her zaman sevdiği ve çoğunluktaki müşterileri tarafından tanıdığı profesyonel yönetim ekibi gibi üst düzey donanım güçlerine sahiptir.

Yüksek Kaliteli Hammaddeler

İthal bakır çekirdek, 100 m garanti, bağımsız araştırma ve geliştirme, alev geciktirici yalıtım

ustalık

ISO9001 kalite yönetim sistemi, standart üretim yönetimi, rafine kalite yönetimi

Profesyonel test

Alman muayene araçları, 32 test prosedürü, profesyonel kontrol mühendisi

Mükemmel sonuçlar

Çevre ve Ürünler

Shengyu Kablo, çevre ile koordinasyon ilişkisine odaklanır ve çevre dostu, sağlıklı ve güvenli kablo ürünleri sunar, İnsanlarla bir arada bulunan lider bir şirket olmayı taahhüt eder.

Çevre Güvenliği Yönetimi Politikası

Shengyu kablosu, çevre, güvenlik ve sağlık hizmetlerinin tüm ticari faaliyetlerin temel unsurları olduğunu kabul eder.

Bu nedenle, sürdürülebilir kalkınmada sosyal sorumluluk alabilmek için çevre güvenliği politikasını ilan ediyor ve aktif olarak bunlara uyuyoruz.

İlgili yönetmeliklere uyma ve sürekli iyileştirme

Çevre, güvenlik ve sağlık düzenlemeleri tarafından belirlenen standartlara uyuyoruz ve gereklilikleri sürekli olarak iyileştirmek için sıkı iç yönetim standartları öngörüyoruz.

Teknoloji ile geliştirilen önleyici faaliyetler

Çevresel etkileri ve risk faktörlerini önceden önlemek için birikmiş tecrübemizi ve teknolojik yeniliklerimizi kullanıyoruz.

Çevreye saygılı olmak ve şeffaf yönetimi uygulamak

Ürün geliştirme, tasarım, üretim, servis ve hurdaya çıkarma, çevre, güvenlik ve sağlık bakımı gibi deneyim faaliyetlerine odaklanıyoruz. Ayrıca belirli hedefleri belirledik ve sonuçları düzenli denetim ve değerlendirmeden sonra kamuoyuna açıklıyoruz.

Konsensüs oluşturmak ve kendiliğinden meşgul

Tüm çalışanlar için eğitime ve eğitime aktif olarak katılıyor, hedeflere ulaşmak için sorumluluklarımızı tam olarak yerine getiriyor ve yerel toplumla bir arada olan işletmeleri kuruyoruz.

Çevre güvenliği yönetimi stratejisi

Ticari faaliyetlerde bulunurken, shengyu kablosu her zaman çevre güvenliğine öncelik vermektedir.

Dünyanın çevresini korumak, gelecek nesiller için temiz bir yaşam bahçesini geride bırakmak için çaba sarf etmeyeceğiz.

一. Çevre, güvenlik ve sağlık yönetim sisteminin (ESH) yönetim seviyesini iyileştirmek

Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm iş birimlerini inşa etmek ve işletmek Çevresel güvenlik yönetim sistemi

Kooperatif işletmelerin çevre güvenliğini artırmak

Bir çevre güvenliği bilgisayarlı (IT) sistemi kurmak

二. Sağlık ve güvenlik departmanı kurmak

Gelişmiş sağlık programını yürütün

Bireysel fiziksel enerji teşhis sistemini tanıtmak

Tehlikeli ekipmanın güvenliğini sağlamak

三. Sessiz teknoloji faaliyetleri

Shengyu Kablo, shengyu'nun marka bilincini orijinal pazara dayalı olarak inşa etmelidir. Yapmamız gereken, kalıtım ve inovasyon arasında mükemmel bir denge kurmak.

Yepyeni shengyu PRO logo rengi, shengyu kırmızı rengini miras alır ve parlak bir görsel algı oluşturmak için bu temele teknolojinin mavi rengini ekler. Shengyu PRO'yu kablo kanalı formuna entegre ediyoruz. Logonun ortasındaki uçan çizgiler müşterileri korumak ve yüksek kaliteli kablo ürünleri getirmek için sembolize ediyor. İşlevsel temel değer konumlandırmasına dayanan markanın en iyi işlevsel tanımı olan "70 yıl rekabet", ürün özelliklerinin güvenliğini ve dayanıklılığını yansıtmaktadır.

Geçmiş

Shengyu, 2016 yılında, Guangzhou Kalkınma Bölgesi'nde enerji dönüşümünü teşvik etmek amacıyla yeni bir Ar-Ge merkezi ve üretim üssü kurmak için Guangzhou Geliştirme Bölgesi aracılığıyla 248 milyon yuan yatırım yaptı. Dünyadaki çeşitli ülkelere ihraç edilebilecek, dünyanın her yerindeki kullanıcılara en gelişmiş ve güvenilir ürün ve hizmetleri sağlayan robot kabloları, pv kabloları, şarj kabloları ve mineral yalıtımlı kabloların üretimi için bir dizi patentimiz var. , dünyanın her yerindeki kullanıcılar için en gelişmiş ve güvenilir ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Shengyu teknolojisi, Çin'in kablo endüstrisinin hızlı gelişimine tanıklık etmiş ve katılmıştır. yüzlerce milyon ev kullanıcısı için elektriğin güvenli kullanımı için güçlü bir garanti veren pazara kablo ürünleri.

Hizmet

70 Years Of Responsibility

Cause bigger, there is more responsibility to bear.We have to work hard and do it with heart.

In the countless 70 years of the future, we will always be consistent.

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.

 

Guard For 70 Years

Shengyu 70 years not only means the quality of 70 years, just as a 70-years service life for a house ,

Shengyu hopes to be like home, guarding you through the wind and rain.

 

Environment And Products

Shengyu Cable focuses on the coordination relationship with the environment and provides environmentally friendly, healthy and safe cable products,Committing to becoming a leading company that coexists with human beings.

Ekibimiz

Takım yönetimi

Çalışanların yaşamlarını iyileştirmek için büyümelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Çalışanlarımıza öğrenme, ilgi alanlarını ve uzmanlıklarını geliştirme ve kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olacak kapsamlı bir çalışan eğitim programı sunuyoruz.

Onların saygı duyulduğundan ve onurlarının korunduğundan emin oluruz.

Çalışanlarımıza kişisel sorunlarını özgürce ifade edebilecekleri bir ortam kurma hakkı veriyoruz ve herkes şirketle birlikte mutlu bir ortamda büyüyebiliyor.

Sorumluluğu yalnızca müşteriye değil aynı zamanda kendisine de inanç olarak alırız.

Ticari bütünlük ilkesine bağlı kalarak, her türlü ilişki, uygulama, tedarik, üretim, işletme, satış ve diğer yönleriyle uğraşmak da dahil olmak üzere operasyonda her zaman bütünlüğü ve güvenilirliği korumamız gerekir.

Yüksek verimlilik ve uyum için çabalıyoruz ve yürütme yeteneğimizi geliştiriyoruz.

Şirket işletim sistemimizin yüksek verimliliğini korumak için standartlaştırılmış ve etkili bir yönetim mekanizmasını takip ediyor ve standart bir sistem, çalışanlar arasında işbirliği ve teşviklerin ve kısıtlamaların etkin bir şekilde dengelenmesi yoluyla uygulamanın etkinliğini arttırıyoruz.

İletişim bilgileri