aboutus
Üretim hattı

Shengyu Co, Ltd uluslararası kablo üretim ekipmanları ve yüksek kaliteli kablo ürünlerinin oluşturulması için sağlam bir destek sağlayan büyük ölçekli üretim üssü gelişmiş. Her bitmiş ürünün mükemmel bir şekilde ellerinize teslim edilmesini sağlamak için ürün kalitesini kesinlikle kontrol ediyoruz.

Profesyonel Üretim Süreçleri ve Spesifikasyonları

Kablo üretim sürecinin tamamı kapalı profesyonel yönetimi benimsiyor. Her süreç bilimsel olarak tasarlanmış ve mühendisler tarafından standardize edilmiştir. Her kablonun kalitesinin standartlarımızla tamamen aynı olmasını sağlamak için profesyonel teknisyenler ile donatılmıştır.

Atölye Üretim Süreci

1. Çizim Süreci

Tek tel çekme ileri teknoloji istikrarlı performans ve nitelikli direnç sağlamak ve tek tel sünekliği ve iletkenliğini artırmak için kabul edilmiştir.

2. Halatlama İşlemi

Üretim süreci birbiriyle yakından ilgilidir ve bobinleme işlemi gelişmiş 54 disk büküm makinesi, 37 çerçeve büküm makinesi ve 7 boru büküm makinesi kullanır. Ekipman ve teknolojinin avantajlarına tam anlamıyla sahip çıkmak için farklı teknikler benimsenmiştir. Bir sonraki linkin üretimi için iyi bir temel oluşturacak şekilde düzgün dış çapa, sağlam yapıya ve yakın sıraya sahip çeşitli iletkenleri sıkabilir.

3. Yalıtım Süreci

PVC güç kabloları ve çapraz bağlı kablolar farklı teknikler kullanır, ancak her ikisi de eşit derecede sofistikedir. Kablo yalıtımı katmanının görüntüsünü elde etmek için ana makinenin çalışmasını tamamen kontrol etmek için uluslararası kabul görmüş dc tahrik elektrik sistemi ve otomatik malzeme kurutma ekipmanı benimsenmiştir Daha pürüzsüz ve eksantriklik daha düzgün ve düzenli. 35KV yüksek voltaj kıvılcım testi ile kaplanmış, kablonun dielektrik performansı daha kararlıdır.

4. Montaj Süreci

Üretim işlemi sırasında oluşabilecek hasarı ve çarpılmayı önlemek için ekipmanın performansını tam olarak vermek. Zırhlı teçhizat, kablo yapısının basınç dayanımını ve dengesini geliştirmek için görünümü daha belirgin hale getirmek için kablo homojen zift katmanının zırh katmanını yapmak için kompakt çelik kaplı bir zırhlama makinesi ile donatılmıştır.

OEM / ODM

Ar-Ge

Her kullanıcının en ince hissini önemsiyoruz ve kablo ürününün karmaşık bir ortamda kullanılmasına ve ürün performansını iyileştirmeye özen göstererek, "kablo rahatlığı" odaklı çeşitli ürünler geliştiriyoruz. Ltd, ürün inovasyonunun gelişim stratejisine uymakta, teknoloji araştırma ve geliştirmesinin yerelleştirilmesini teşvik etmekte ve araştırma ve geliştirme planının sürekli yatırım ve optimizasyonu yoluyla yerel araştırma ve geliştirme ve inovasyon yeteneğini sürekli geliştirmektedir. Kablo araştırma laboratuvarını kurduk ve test merkezi, ülke genelinde birçok araştırma kurumu ve üniversite ile uzun vadeli işbirliğine dayanan ilişkiler kurdu, profesyonel teknik personel yetiştiriciliğine rehberlik etmek için profesyonel eğitmenler kiraladı ve shengyu kablo ürünlerinin pazardaki temel rekabet avantajını sürdürdü. Araştırma ve geliştirme ekibi bir dizi Ar-Ge sonucu çıkardı, ve alüminyum kablo AR-GE alanında çığır açan başarılar elde ettik.

İletişim bilgileri