aboutus
qc profili
Ulusal Standartlara Uygun Kablo Ürünleri Üretmek

Seçim Kriterleri

Yüksek hassasiyetli, saflığı olmayan saf olmayan hammaddeleri seçin. Ürünlerimizde ve üretim süreçlerimizde toksik maddeleri utandırmak için çevrenin sürdürülebilir kalkınmasını, kaynak korunmasını ve yenilenmesini takip etmekteyiz. Bu nedenle, bu toksik maddeleri azaltmak ve yok etmek için çevre dostu ve daha güvenli malzemeler içeren ürünler tasarlıyoruz.

Üretim standartları

Üretim sürecimiz kesinlikle profesyonel mühendisler tarafından tasarlanıp standartlaştırılmıştır ve her bağlantının, her sürece ve her kalite kontrol noktasına titiz olan bilimsel kontrol ve yönetim yöntemleri vardır.

Test standardı

Her bitmiş ürün depodan sevk edilmeden önce en gelişmiş test ve taramayı geçmeli ve ulusal yasaların, düzenlemelerin ve zorunlu standartların gerekliliklerini karşılamalıdır. Yüksek güç dayanımlı basınç test makinesi, gerginlik test makinesi, elektrikli kıvılcım test makinesi , projektör, köprü test cihazı ve diğer gelişmiş ulusal test ekipmanları, ayrıca tüm güvenlik tehlikelerini ortadan kaldıran ürünlerin nitelikli oranının yüksek kalitede olmasını sağlayabiliriz.

Sertifikalar
İletişim bilgileri