• Shaoxing Jinxuan Metal Products Co., Ltd
    Gül
    Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürer ve verdikleri hizmetin beklenenin üzerinde olduğunu kabul etmek gerekir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.
İlgili kişi : Victoria
Telefon numarası : 15852562214
Naber : +8615852562214

ADSS ADP FTTH Fiber Optik Kablo Dış Mekan 48 96 Çekirdek IEC60794-1 Standardı

Menşe yeri Jiangsu ÇİN
Marka adı Jiangnan
Sertifika CE,CCC,SABS,TUV,RoHS
Model numarası Fiber optik kablo
Min sipariş miktarı 1 rulo
Fiyat $0.08 - $0.10/ meter
Ambalaj bilgileri Özel logo (Min. sipariş 10000 metre) Özel paketleme (Min. sipariş 10000 metre) Grafik özelleştirme (
Yetenek temini 50000 metre <7 gün

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Whatsapp:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Model numarası ADSS Fiber Optik Kablo Menşe yeri Jiangsu ÇİN
Çekirdek Numarası 6 12 24 48 96 144 çekirdek Mukavemet üyesi FRP CTP
Marka adı ADP, ADP/OEM/ODM Tip ADSS Kablosu
İletken Sayısı ≥ 10 Fiber Optik Kablo Ceketi PE/AT Opsiyonel
Vurgulamak

IEC60794-1 ADSS Fiber Optik Kablo

,

FTTH Fiber Optik Kablo IEC60794-1

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Şartname
ADSS ADP FTTH Fiber Optik Kablo Dış Mekan 48 96 Çekirdek IEC60794-1 Standardı 0
ADSS fiber optik kablo, havadan optik kablo, dielektrik fiber optik kablo reklamları
 
ADSS Kablo Açıklaması:
ADSS Kablosu, gevşek bir şekilde bükülü bir tüptür.250μm fiberler, yüksek modüllü plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir.Tüpler suya dayanıklı bir dolgu maddesi ile doldurulmuştur.Tüpler ve dolgu maddeleri, kompakt ve dairesel bir kablo çekirdeğine metalik olmayan merkezi güç elemanı olarak bir FRP (Fiber Takviyeli Plastik) etrafına sarılır.Kablo çekirdeği bileşik ile doldurulduktan sonra.İnce PE(Polyethylence) iç kılıf ile kaplanmıştır.Bükülü aramid iplik tabakası iç kılıf üzerine uygulandıktan sonra.Sonrasında
iç kılıfın üzerine mukavemet elemanı olarak örgülü aramid iplik tabakası uygulanır, kablo PE veya AT (Anti-tranking) dış kılıf ile tamamlanır.

ADSS Kablo Özelliği
1. Kablo, gücü kapatmadan kurulabilir;
2. Mükemmel AT performansı. AT kılıfının çalışma noktasında maksimum endüktif 25KV'a ulaşabilir;
3. Hafif ve küçük çaplı, buz, rüzgar, kuleler ve sırtlıklardaki yüklerin neden olduğu yükü azaltır;
4. Büyük açıklık uzunlukları (En büyük açıklık 1000m'nin üzerindedir)
5. Çekme mukavemeti ve sıcaklığının iyi performansı;
6. Tasarım ömrü 30 yıldır.

ADSS Kablo Standartları
ADSS kablosu, Standart IEE P 1222&IEC60794-1 ile uyumludur

ADSS Kablo Uygulamaları
ADSS kablosu tasarlanırken havai enerji hatlarının gerçek durumu tamamen dikkate alınır.110KV altındaki havai enerji hatlarında PE dış kılıf uygulanmaktadır.110KV ve üzeri elektrik hatlarında AT dış kılıf uygulanır.Aramid miktarının ve büküm işleminin özel tasarımı, çeşitli açıklıklardaki talebi karşılayabilir.
 

kılıf tipi
ADSS optik kablosu, farklı güç hatlarında farklı kılıflar kullanır.En yaygın ADSS kılıfları iki tiptir: PE kılıf ve AT kılıf.

PE kılıf: sıradan polietilen kılıf.110KV altındaki güç hatları için.

AT Kılıf: İzleme önleyici kılıf.110KV üzerindeki elektrik hatları için.

 
ADSS Kablo Optik Özellikleri
 
 
G.652
G.655
50/125um
62,5/125 mikron
 
 
 
Zayıflama(±20℃)
@850nm
 
 
≤3.0dB/km
≤3.0dB/km
@1300nm
 
 
≤1.0dB/km
≤1.0dB/km
@1310nm
≤0,36dB/km
≤0.4dB/km
 
 
@1550nm
≤0.2dB/km
≤0,23dB/km
 
 
 
Bant Genişliği(Sınıf A)
@850nm
 
 
≥500Mhz.km
≥200Mhz.km
@1300nm
 
 
≥1000Mhz.km
≥600Mhz.km
Sayısal Açıklık
 
 
0,200±0,015NA
0,275±0,015NA
Kablo Kesme Dalga Boyu λcc
≤1260nm
≤1480nm
 
 
Ürün Açıklaması
ADSS ADP FTTH Fiber Optik Kablo Dış Mekan 48 96 Çekirdek IEC60794-1 Standardı 1
ADSS ADP FTTH Fiber Optik Kablo Dış Mekan 48 96 Çekirdek IEC60794-1 Standardı 2
ADSS ADP FTTH Fiber Optik Kablo Dış Mekan 48 96 Çekirdek IEC60794-1 Standardı 3
Ürünleri tavsiye et
ADSS ADP FTTH Fiber Optik Kablo Dış Mekan 48 96 Çekirdek IEC60794-1 Standardı 4

 

SSS
S: Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
C: Biz fabrikayız.
S: Teslim süreniz ne kadar?
A: mallar stokta ise genellikle 5-10 gündür.veya mallar stokta yoksa 15-20 gündür, göre
miktar.
S: numune sağlıyor musunuz?ücretsiz mi yoksa ekstra mı?
C: Evet, numuneyi ücretsiz olarak sunabiliriz ancak navlun bedelini ödemeyiz.
S: ödeme koşullarınız nedir?
A: 30% T/T peşin, sevkiyat öncesi denge

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ!
1. Sorularınız 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.
2. OEM/ODM mevcut
1) logonuzu kabloya yazdırmak.
2) Logonuzu çekme kutumuza yazdırın, tasarımınıza göre yapın.
3) Kablo, ambalaj kutusu hakkında herhangi bir fikriniz mevcuttur.
3. Yüksek kalite, makul ve rekabetçi fiyat, hızlı teslim süresi.
4. İyi Satış Sonrası Hizmet.
1) Tüm ürünler paketlenmeden önce kesinlikle Kalite Kontrolünden geçirilecektir.
2) Tüm ürünler gönderilmeden önce iyi bir şekilde paketlenecektir.
5. Daha hızlı teslimat
Stokta numune siparişi ve toplu üretim için 3-7 gün.
6. Nakliye:
DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, China Air Post ile güçlü bir işbirliğimiz var.
Ayrıca kendi nakliye ileticilerinizi de seçebilirsiniz.
Bana hoş geldiniz!